18 stycznia 2023

Nowy trener: Zuzanna Błaszczyk

Bardzo cieszymy się, że możemy ogłosić, iż nasza kadra trenerska powiększa się o kolejną osobę - jest nią Zuzanna Błaszczyk - Wielokrotna Mistrzyni Polski w układach zbiorowych. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy.

 

Zuzia to była gimnastyczka, która podczas swoich występów przykuwała uwagę ekspresją i niesamowitym uśmiechem. Mamy nadzieję, że nauczy tego również nasze podopieczne!

A teraz kilka pytań, które pozwolą na poznanie Pani trener bliżej:

 

1. Jak długo trenowałaś gimnastykę artystyczną?

Gimnastykę artystyczna trenowałam przez 9 lat. Moim klubem było SGA Gdynia. Szkoliłam się pod okiem Pani Anny Mrozińskiej.

 
2. Dlaczego zostałaś trenerem?

Od zawsze interesowała mnie praca trenera. Gdy tylko dostałam taka możliwość postanowiłam podjąć się tego wyzwania, by dalej rozwijać się w swojej pasji. Chciałam też  przekazywać swoim podopiecznym wiedzę zdobytą na planszach całego świata.


3. Dlaczego Boomerang Rumia?

Postanowiłam rozpocząć współprace z klubem Boomerang Rumia ze względu na chęć dalszego rozwoju. Jest to idealne miejsce, aby zdobywać nową wiedzę pod okiem najlepszych specjalistów.


4. Napisz coś o sobie

Oprócz zamiłowania do gimnastyki artystycznej od zawsze interesował mnie taniec. W swoich układach staram się to jak najlepiej połączyć.

Fundacja Boomerang 
© 2023 Boomerang Rumia. Wszystkie prawa zastrzeżone.